• Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide
اخذ گواهی آزمون کرج توسط شرکت کشت گستر آذربایجان

شرکت صنایع کشت گستر آدربایجان فعال در زمینۀ تولید ماشین آلات کشاورزی اعلام کرد که موفق به اخذ گواهی آزمون کرج برای تعدادی از محصولات خود گردید.
این گواهی از سوی مرکز آزمون ماشین های کشاورزی برای تعدادی از تولیدات این شرکت ارائه شد. این گواهی نشانه تضمین کیفیت محصولات این شرکت می باشد و به کشاورزان اطمینان خاطر بیشتری برای خرید تولیدات این شرکت می بخشد.
گواهی آزمون کرج همچنین موجب تعهد بیشر در تأمین قطعات و تضمین کیفیت و پاسخگویی به درخواست های مشتریان می گردد. شرکت کشت گستر آذربایجان در حال حاضر یکی از شرکت های فعال در تولید عمیقکارها و  بذرکارها و موور دوار برداشت علوفه و سایر محصولات کشاورزی می باشد.

 

از تأسیس شرکت صنایع کشت گستر آذربایجان، بیش از یک دهه می گذرد. تولید و عرضه انواع عمیقکارهای دیم و موور بشقاب (علف چین) و ریک (جمع کننده علوفه) و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان از مأموریت های این شرکت می باشد. جلب رضایت مشتریان با بهبود روزافزون محصولات تولیدی و افزایش کیفیت آنها و نیز تنوع خدمات قابل ارائه به مشتریان ارجمند، هدف اصلی شرکت صنایع کشت گستر آدربایجان می باشد.
ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا با عرضه محصولات و ارائه خدمات متناسب با نیازهای مشتری، بتوانیم، آسایش و اطمینان خاطر شما عزیزان را بیش از پیش تأمین نماییم.
لطفاً ضمن بازدید از بخش های مختلف وب سایت شرکت صنایع کشت گستر آدربایجان، از محصولات شرکت نیز بازدید کرده و ما را در جریان نقطه نظرات ارزنده خود قرار دهید.

 

تماس با ما

address آدرس :
تبریز، خیابان 22 بهمن، روبروی بازار مرکزی ابزار
tell تلفن :
  5518391 (0411)
fax فکس :
5511374 (0411)
e-mail ایمیل :
info@sanayekeshtgostar.com

 

خبرنامه

لطفاً برای دریافت خبرنامه عضو شوید.
دریافت

آخرین اخبار

وب سایت شرکت کست گستر آذربایجان منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت کشت گستر آذربایجان منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران، طراحی شده و...

اخذ گواهی آزمون کرج توسط شرکت کشت گستر آذربایجان

شرکت صنایع کشت گستر آدربایجان فعال در زمینۀ تولید ماشین آلات کشاورزی اعلام کرد که موفق به اخذ گواهی آزمون کرج برای تعدادی از محصولات خود گردید.
این گواهی از سوی مرکز آزمون ماشین های کشاورزی برای تعدادی از تولیدات...


ادامه اخبار »